Pod Otmuchowem radiowóz wjechał w płot domu. Policjant nie chciał potrącić psa

Do zdarzenia doszło w czwartek około godz. 9.15 w miejscowości Łąka pod Otmuchowem.
Samochód wjechał w płot posesji w miejscowości Łąka pod Otmuchowem.
 Czytelnik

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że gdy radiowóz przejeżdżał przez miejscowość Łąka na jezdnię wybiegł pies - informuje Magdalena Skrętkowicz, oficer prasowy policji w Nysie.

- Nie chcąc potrącić zwierzęcia policjant siedzący za kierownicą gwałtownie skręcił. Jezdnia w tym miejscu była oblodzona, dlatego stracił panowanie nad pojazdem - relacjonuje.

Radiowóz wypadł z jezdni, po czym wjechał w płot przydrożnej posesji. Straty spowodowane zdarzeniem nie zostały jeszcze oszacowane.

- Kierowca radiowozu był trzeźwy. Okoliczności całej sytuacji są teraz wyjaśnianie. Służby drogowe poinformowano o konieczności oczyszczenia drogi, aby nie dochodziło tam do podobnych zdarzeń - mówi Magdalena Skrętkowicz.

FLESZ - wypadki drogowe - pierwsza pomoc

Wideo

Piotr Guzik

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

17.01.2019, 09:58

Jak powszechnie wiadomo policjanci są objęci parasolem ochronnym,o taki swoisty deputat bezkarności..

04.01.2019, 20:48

Ciekawe jak policjant gwałtownie skręcał, aby nie potrącić psa - jak ślady na śniegu wskazują, że żadnego skrętu nie było, tylko niedostosowanie prędkości do warunków na drodze. Widać po śladach, że zjeżdżali z górki i żadnego skrętu tam nie było. Mogli wymyślić coś innego :)

04.01.2019, 16:42

Niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze mandacik za to, każdy inny obywatel by dostał

04.01.2019, 06:58

a zrobili zdjęcia miejsca zdarzenia? były tam ślady psa? - prawdziwego psa....

04.01.2019, 00:45

Ktoś musiał strzelić petarda, i pies się wystraszył

03.01.2019, 23:14

A mnie zastanawia co też o 9.15 rano robił radiowóz w Łące😜...,sprawy służbowe czy prywatne ?

03.01.2019, 20:56

Już bardziej wiarygodny byłby kot ze wbiegł na jezdnię a pies to gonił i wpadł w poslizg

03.01.2019, 20:49

ciekawe czy koledzy ukarali ?

03.01.2019, 20:19

Gdyby puścił hamulec to może by z tego wyszedł ale tego nie uczą na nauce jazdy . Podstawowy błąd wszyscy hamują do końca na śliskiej nawierzchni . Widać ślady na zdjęciu .

03.01.2019, 19:30

Jechałem tamtędy tuż po tym zdarzeniu było po godzinie 9 rano i psa nie widziałem tam było mega ślisko i w dodatku z górki oblodzenie jezdni plus śnieg zapewne zbyt wysoka prędkość nie dostosowana do warunków drogowych ciekawe czy były punkty karne i mandat.

03.01.2019, 17:48

Jasne akurat pies wybiegł jedna wielka ściema szybciej jechać szybciej

03.01.2019, 17:44

i teraz bedzie wina psa i wielkie poszukiwania Pewnie pies uciekl ha ha ha

03.01.2019, 15:47

Brawo Panie Policjancie! Są jeszcze porządni ludzie na świecie.

03.01.2019, 15:39

Pies psa to wiadomo nie chciał potrącic