Nyski PKS posyła na trasy kolejne autobusy. Sprawdź gdzie kursują
Nysa - Głuchołazy - Sławniowice 05:40 | SŁAWNIOWICE - NYSA D.A. | 06:36 07:50 | NYSA D.A. - GŁUCHOŁAZY | 09:01 09:05 | GŁUCHOŁAZY - NYSA D.A. | 10:32 11:35 | NYSA D.A. - GŁUCHOŁAZY | 13:02 13:05 | GŁUCHOŁAZY - NYSA D.A. | 14:32 15:50 | NYSA D.A. - SŁAWNIOWICE | 16:46 Nysa - Goworowice 06:45 | GOWOROWICE - NYSA D.A. | 07:44 08:05 | NYSA D.A. - GOWOROWICE | 08:57 09:00 | GOWOROWICE - NYSA D.A. | 09:53 10:40 | NYSA D.A. - GOWOROWICE | 11:32 11:35 | GOWOROWICE - NYSA D.A. | 12:28 14:40 | NYSA D.A. - GOWOROWICE | 15:32 Ścinawa Mała - Puszyna 06:05 | ŚCINAWA MAŁA - PUSZYNA | 06:25 06:25 | PUSZYNA - NYSA D.A. | 07:37 11:40 | NYSA D.A.- ŚCINAWA MAŁA | 12:15 12:20 | ŚCINAWA MAŁA - NYSA D.A. | 12:55 14:40 | NYSA D.A. - PUSZYNA | 15:53 15:53 | PUSZYNA - ŚCINAWA MAŁA | 16:12 kursy będą wykonywane tylko w dni robocze (pn-pt)