Stal Nysa nie dała rady Asseco Resovi. Nyski zespół mozolnie zbiera punkty z tie-breaków

Fabian Miszkiel
W sobotę wieczorem (10 października) Stal Nysa zakończyła już trzeci mecz w ciągu ostatnich czterech kolejek doprowadzając do tie-break'a. Tak jak w poprzednich dwóch pięciosetowych spotkaniach, tak i tym razem, nyskim siatkarzom nie udało się zakończyć meczu z Resovią wygraną. Mimo dobrze rozpoczętej pierwszej partii, ta padła łupem gości. Dwa kolejne sety zawodnicy Stali zapisali na swoją korzyść, ale 4. i 5. set wygrali siatkarze z Rzeszowa. Resovia wywiozła z Nysy dwa punkty, Stal do swojego ligowego dorobku dopisze jeden. Stal Nysa - Asseco Resovia Rzeszów 2-3 (22:25, 25:19, 25:22, 18:25, 12:15)