Polonia Nysa nie dała rady Gwarkowi Tarnowskie Góry

Fabian Miszkiel
Polonia Nysa nie dała rady Gwarkowi Tarnowskie Góry.
Polonia Nysa nie dała rady Gwarkowi Tarnowskie Góry. Polonia Nysa
Piłkarze Polonii Nysa przegrali w sobotę (3 kwietnia) na własnej murawie z zespołem Gwarka Tarnowskie Góry. Jedyną bramkę w spotkaniu strzelili goście i to oni odjeżdżają z Nysy z trzema punktami.

Dla Polonii Nysa było to spotkanie 24. kolejki, czwarte po rozpoczęciu rozgrywek rundy wiosennej. W trzech ostatnich meczach poloniści dwukrotnie remisowali i raz wygrali. Tym razem musieli uznać jednak wyższość rywala z Tarnowskich Gór, który ustanowił wynik spotkania na 0:1 na swoją korzyść przed końcem pierwszej połowy, w 43. minucie.

Mieliśmy wiele okazji do zmiany wyniku, ale nie udało się. Trzy punkty jadą do Tarnowskich Gór - napisali po meczu poloniści na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Polonia Nysa zajmuje 18. miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 16 punktów. Tarnowski Gwarek, to jak do tej pory ich najsilniejszy rywal w rundzie wiosennej plasujący się na 10. miejscu w tabeli.