MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Wyniki wyborów samorządowych 2024 do rady powiatu nyskiego. Jak głosowano w Twoim powiecie?

Redakcja Naszemiasto.pl
Redakcja Naszemiasto.pl
Wyniki wyborów 2024 do rady powiatu nyskiego
Wyniki wyborów 2024 do rady powiatu nyskiego Piotr Krzyzanowski/Polska Press Grupa
Państwowa Komisja Wyborcza opublikowała oficjalne wyniki wyborów samorządowych do rady powiatu nyskiego. Kto otrzymał mandat do rady powiatu z okręgów 1, 2, 3, 4? Sprawdź, jak głosowali mieszkańcy w twoim regionie. Poznaj wyniki głosowania w wyborach samorządowych.

Wyniki wyborów 2024 do rady powiatu nyskiego w okręgach nr 1, 2, 3, 4

Mamy oficjalne wyniki wyborów do rady powiatu nyskiego w okręgach nr 1, 2, 3, 4, które zostały opublikowane przez PKW. Jak prezentuje sie końcowy rezultat głosowania? Zobacz szczegółowe dane, zamieszczone poniżej.

Wyniki wyborów do rady powiatu nyskiego z okręgu nr 1

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

    • NAKONIECZNY Paweł Jerzy: pozycja 1 : 2,39% (5 353 głosów)
    • KLORYGA Artur Krzysztof: pozycja 2 : 2,39% (5 353 głosów)
    • BURSKA Joanna Małgorzata: pozycja 3 : 2,39% (5 353 głosów)
    • DUCZKOWSKA Józefa: pozycja 4 : 2,39% (5 353 głosów)
    • KRUSZYŃSKA Nikola Karolina: pozycja 5 : 2,39% (5 353 głosów)
    • CHABIŃSKA Elżbieta Sylwia: pozycja 6 : 2,39% (5 353 głosów)
    • LISTOWSKI Mariusz Janusz: pozycja 7 : 2,39% (5 353 głosów)
    • CZEPIL Elżbieta Aniela: pozycja 8 : 2,39% (5 353 głosów)
    • PYZIAK Bogusław Janusz: pozycja 9 : 2,39% (5 353 głosów)
    • SZATANIK Paweł Stanisław: pozycja 10 : 2,39% (5 353 głosów)
    • MUSZYŃSKI Zdzisław: pozycja 11 : 2,39% (5 353 głosów)
    • STĘPNIOWSKA Oliwia: pozycja 12 : 2,39% (5 353 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:

    • KRAJCZY Norbert Jan: pozycja 1 : 0,73% (1 639 głosów)
    • BARSKA Jolanta Danuta: pozycja 2 : 0,73% (1 639 głosów)
    • ARANOWICZ Teresa Grażyna: pozycja 3 : 0,73% (1 639 głosów)
    • TURNIAK Ewa Jolanta: pozycja 4 : 0,73% (1 639 głosów)
    • SMYK Lesław Piotr: pozycja 5 : 0,73% (1 639 głosów)
    • KRZYŻANOWSKA Wioletta Beata: pozycja 6 : 0,73% (1 639 głosów)
    • ZATYLNA Małgorzata: pozycja 7 : 0,73% (1 639 głosów)
    • KRADYNA Piotr Grzegorz: pozycja 8 : 0,73% (1 639 głosów)
    • JELCZ Renata Honorata: pozycja 9 : 0,73% (1 639 głosów)
    • PYTLIŃSKA Aleksandra Lucyna: pozycja 10 : 0,73% (1 639 głosów)
    • POLITAŃSKI Piotr Tomasz: pozycja 11 : 0,73% (1 639 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

    • PALIMĄKA Daniel Rafał: pozycja 1 : 2,47% (5 552 głosów)
    • SAMBORSKI Grzegorz: pozycja 2 : 2,47% (5 552 głosów)
    • SZAFRANIEC Ireneusz Jan: pozycja 3 : 2,47% (5 552 głosów)
    • TRUBIŁOWICZ Kamila Wiktoria: pozycja 4 : 2,47% (5 552 głosów)
    • KOWALSKI Artur Jerzy: pozycja 5 : 2,47% (5 552 głosów)
    • WILCZEK Alicja: pozycja 6 : 2,47% (5 552 głosów)
    • SYSŁO Piotr: pozycja 7 : 2,47% (5 552 głosów)
    • SZOTA Wojciech: pozycja 8 : 2,47% (5 552 głosów)
    • ANTOSZ Dorota Krystyna: pozycja 9 : 2,47% (5 552 głosów)
    • KOMAR Joanna Maria: pozycja 10 : 2,47% (5 552 głosów)
    • WOLAK Dominika Anna: pozycja 11 : 2,47% (5 552 głosów)
    • KONOPKA Łukasz Józef: pozycja 12 : 2,47% (5 552 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SENATORA PIOTRA JANA WOŹNIAKA - RAZEM DLA POWIATU:

    • JAZIENICKI Tomasz Mariusz: pozycja 1 : 0,7% (1 570 głosów)
    • PLIZGA Piotr: pozycja 2 : 0,7% (1 570 głosów)
    • RATAJSKI Robert: pozycja 3 : 0,7% (1 570 głosów)
    • GABIS Elżbieta Teresa: pozycja 4 : 0,7% (1 570 głosów)
    • OPAŁKA Anna Marta: pozycja 5 : 0,7% (1 570 głosów)
    • ZARZECKA Ewa Marianna: pozycja 6 : 0,7% (1 570 głosów)
    • BŁAUT-BIERNACKA Ewa Joanna: pozycja 7 : 0,7% (1 570 głosów)
    • ROGULSKI Stanisław: pozycja 8 : 0,7% (1 570 głosów)
    • DOLIŃSKI Jan Zygmunt: pozycja 9 : 0,7% (1 570 głosów)
    • KACZMAREK Aneta: pozycja 10 : 0,7% (1 570 głosów)
    • BLACHARSKI Grzegorz Tomasz: pozycja 11 : 0,7% (1 570 głosów)
    • PYKA Anna Barbara: pozycja 12 : 0,7% (1 570 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIGA POWIATU NYSKIEGO:

    • CHWALENIA Jacek Krzysztof: pozycja 1 : 0,43% (963 głosów)
    • ZEMAN Anna Maria: pozycja 2 : 0,43% (963 głosów)
    • SZEWCZUK Henryk Władysław: pozycja 3 : 0,43% (963 głosów)
    • ROZUMEK Kazimierz Jan: pozycja 4 : 0,43% (963 głosów)
    • OSTROWSKI Marek Piotr: pozycja 5 : 0,43% (963 głosów)
    • KAMIŃSKA Lucyna Helena: pozycja 6 : 0,43% (963 głosów)
    • RYCHLIK Julia Milena: pozycja 7 : 0,43% (963 głosów)
    • OKNIŃSKI Michał Tadeusz: pozycja 8 : 0,43% (963 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY „POZYTYWNI” - KLUB MYŚLI SPOŁECZNEJ INICJATYWY:

    • TARAPATA Piotr Grzegorz: pozycja 1 : 0,34% (755 głosów)
    • SUSKI Jacek Antoni: pozycja 2 : 0,34% (755 głosów)
    • NIEWĘGŁOWSKA Aleksandra: pozycja 3 : 0,34% (755 głosów)
    • KONIK Zdzisław: pozycja 4 : 0,34% (755 głosów)
    • KOLARZ Michał Stanisław: pozycja 5 : 0,34% (755 głosów)
    • AKSEŃCZUK Magdalena Kazimiera: pozycja 6 : 0,34% (755 głosów)
    • STRUŚ Urszula Barbara: pozycja 7 : 0,34% (755 głosów)
    • PROCHOWNIK Monika Iwona: pozycja 8 : 0,34% (755 głosów)
    • KOŻUCH Sylwester Jan: pozycja 9 : 0,34% (755 głosów)
    • KUJAWSKA Patrycja Joanna: pozycja 10 : 0,34% (755 głosów)
    • CZARNY Arkadiusz Dariusz: pozycja 11 : 0,34% (755 głosów)
    • STOPYRA Maciej Bartosz: pozycja 12 : 0,34% (755 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „FORUM SAMORZĄDOWE 2002”:

    • BOBAK Piotr Paweł: pozycja 1 : 1,48% (3 321 głosów)
    • WARDAKAS Sylwia Anna: pozycja 2 : 1,48% (3 321 głosów)
    • KRZYSIK Maciej Antoni: pozycja 3 : 1,48% (3 321 głosów)
    • GIERA Mariola Ewa: pozycja 4 : 1,48% (3 321 głosów)
    • SZLEMPO Bożena Henryka: pozycja 5 : 1,48% (3 321 głosów)
    • POLAK Krzysztof Mirosław: pozycja 6 : 1,48% (3 321 głosów)
    • MILER Agnieszka Magdalena: pozycja 7 : 1,48% (3 321 głosów)
    • PRZYSTAŁ Arkadiusz Józef: pozycja 8 : 1,48% (3 321 głosów)
    • NACIASTA Danuta: pozycja 9 : 1,48% (3 321 głosów)
    • STANCELEWSKI Jarosław: pozycja 10 : 1,48% (3 321 głosów)
    • CZABANOWSKI Adam Marian: pozycja 11 : 1,48% (3 321 głosów)
    • MARUK Anna Maria: pozycja 12 : 1,48% (3 321 głosów)

Wyniki wyborów do rady powiatu nyskiego z okręgu nr 2

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

    • BORTNICZUK Grażyna: pozycja 1 : 4,79% (2 180 głosów)
    • KAMIŃSKI Henryk Mieczysław: pozycja 2 : 4,79% (2 180 głosów)
    • AUGUSTYN Halina Iwona: pozycja 3 : 4,79% (2 180 głosów)
    • OSTROWSKA-MACIŃSKA Katarzyna Krystyna: pozycja 4 : 4,79% (2 180 głosów)
    • WNUK Sebastian Piotr: pozycja 5 : 4,79% (2 180 głosów)
    • KANARSKI Bogusław: pozycja 6 : 4,79% (2 180 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:

    • KOTOWSKA Małgorzata Bogumiła: pozycja 1 : 2,47% (1 124 głosów)
    • ZAPIÓR Janusz Wojciech: pozycja 2 : 2,47% (1 124 głosów)
    • SPYRKA Barbara Zofia: pozycja 3 : 2,47% (1 124 głosów)
    • PIETROŃ Małgorzata: pozycja 4 : 2,47% (1 124 głosów)
    • ROJEWSKI Przemysław: pozycja 5 : 2,47% (1 124 głosów)
    • SZUL Stanisław: pozycja 6 : 2,47% (1 124 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

    • KANARSKI Jacek Jerzy: pozycja 1 : 4,43% (2 013 głosów)
    • ŁACNY Tomasz Jacek: pozycja 2 : 4,43% (2 013 głosów)
    • MENCEL Aleksandra Helena: pozycja 3 : 4,43% (2 013 głosów)
    • MAŚLAŃCZYK Agata Agnieszka: pozycja 4 : 4,43% (2 013 głosów)
    • KUBISZYN Krystyna: pozycja 5 : 4,43% (2 013 głosów)
    • SERETNY Mateusz Paweł: pozycja 6 : 4,43% (2 013 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SENATORA PIOTRA JANA WOŹNIAKA - RAZEM DLA POWIATU:

    • CHABASIŃSKA Ewa: pozycja 1 : 1,04% (472 głosów)
    • SOMMER Waldemar Wiesław: pozycja 2 : 1,04% (472 głosów)
    • ŁUCZKÓW Józef: pozycja 3 : 1,04% (472 głosów)
    • WOLAK Magdalena: pozycja 4 : 1,04% (472 głosów)
    • MARKÓW Agnieszka Sylwia: pozycja 5 : 1,04% (472 głosów)
    • GACH Piotr Tadeusz: pozycja 6 : 1,04% (472 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIGA POWIATU NYSKIEGO:

    • TĘCZAR Dominika Marta: pozycja 1 : 0,37% (170 głosów)
    • WOJDYŁA Tomasz Jan: pozycja 2 : 0,37% (170 głosów)
    • RESZCZYK Krzysztof Józef: pozycja 3 : 0,37% (170 głosów)
    • PROŚCIAK Angelika Danuta: pozycja 4 : 0,37% (170 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY „POZYTYWNI” - KLUB MYŚLI SPOŁECZNEJ INICJATYWY:

    • BŁASZCZYK Jolanta Barbara: pozycja 1 : 1,58% (719 głosów)
    • BUKAŁA Bartosz Tadeusz: pozycja 2 : 1,58% (719 głosów)
    • GMYREK Justyna: pozycja 3 : 1,58% (719 głosów)
    • NOWAK-FUTOMA Agnieszka Ewa: pozycja 4 : 1,58% (719 głosów)
    • CHROBAK Piotr: pozycja 5 : 1,58% (719 głosów)
    • RYCHLEWSKI Rafał Grzegorz: pozycja 6 : 1,58% (719 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „FORUM SAMORZĄDOWE 2002”:

    • PLESZCZAK Szymon Jakub: pozycja 1 : 2,11% (960 głosów)
    • KARUGA Izabella Anna: pozycja 2 : 2,11% (960 głosów)
    • LUDWA Marzena Beata: pozycja 3 : 2,11% (960 głosów)
    • KOPACZYŃSKA Maria Helena: pozycja 4 : 2,11% (960 głosów)
    • BUKAŁA Anatol: pozycja 5 : 2,11% (960 głosów)
    • BAJOR Wojciech Paweł: pozycja 6 : 2,11% (960 głosów)

Wyniki wyborów do rady powiatu nyskiego z okręgu nr 3

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

    • TETŁAK Przemysław Jan: pozycja 1 : 4,91% (3 162 głosów)
    • JANCZAR Piotr Krzysztof: pozycja 2 : 4,91% (3 162 głosów)
    • MAJ Kamila: pozycja 3 : 4,91% (3 162 głosów)
    • KIEJZA Ryszard Marian: pozycja 4 : 4,91% (3 162 głosów)
    • MINIEWSKA Beata Małgorzata: pozycja 5 : 4,91% (3 162 głosów)
    • PRZYBYŁO Marta Stanisława: pozycja 6 : 4,91% (3 162 głosów)
    • PIETKUN Teresa: pozycja 7 : 4,91% (3 162 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:

    • BIŁOBRAN Czesław: pozycja 1 : 1,73% (1 113 głosów)
    • KORNAŚ Sebastian Łukasz: pozycja 2 : 1,73% (1 113 głosów)
    • ŻARNOWIECKA Iwona Małgorzata: pozycja 3 : 1,73% (1 113 głosów)
    • GOŁĘBSKI Remigiusz Karol: pozycja 4 : 1,73% (1 113 głosów)
    • KLOCEK Joanna Danuta: pozycja 5 : 1,73% (1 113 głosów)
    • GÓRCZANA Katarzyna Ewa: pozycja 6 : 1,73% (1 113 głosów)
    • GANCZARSKI Arkadiusz Piotr: pozycja 7 : 1,73% (1 113 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

    • NOSAL Teresa Grażyna: pozycja 1 : 2,48% (1 596 głosów)
    • PIEKARSKI Piotr Józef: pozycja 2 : 2,48% (1 596 głosów)
    • MAZUR Anna Martyna: pozycja 3 : 2,48% (1 596 głosów)
    • PRZYBYSZEWSKI Michał Józef: pozycja 4 : 2,48% (1 596 głosów)
    • ŚMIETANKA Magdalena Adelajda: pozycja 5 : 2,48% (1 596 głosów)
    • KARAÇINAR Karolina Maria: pozycja 6 : 2,48% (1 596 głosów)
    • BOCHEŃSKI Marcin Aleksander: pozycja 7 : 2,48% (1 596 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SENATORA PIOTRA JANA WOŹNIAKA - RAZEM DLA POWIATU:

    • WOŹNIAK Stella Anna: pozycja 1 : 1,49% (957 głosów)
    • TOŚ Marian: pozycja 2 : 1,49% (957 głosów)
    • NAWALANIEC Maria Barbara: pozycja 3 : 1,49% (957 głosów)
    • KUROWSKA Małgorzata Joanna: pozycja 4 : 1,49% (957 głosów)
    • DYTKO Waldemar Mirosław: pozycja 5 : 1,49% (957 głosów)
    • MICHAŁOWICZ Kazimierz: pozycja 6 : 1,49% (957 głosów)
    • SKRZYNIARZ Anna Maria: pozycja 7 : 1,49% (957 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIGA POWIATU NYSKIEGO:

    • NAPIERACZ Radosław Grzegorz: pozycja 1 : 0,45% (288 głosów)
    • URBAŃCZYK Andrzej: pozycja 2 : 0,45% (288 głosów)
    • MAJ Halina: pozycja 3 : 0,45% (288 głosów)
    • DOBROWOLSKA Sylwia Małgorzata: pozycja 4 : 0,45% (288 głosów)
    • BURZYŃSKI Robert Stanisław: pozycja 5 : 0,45% (288 głosów)
    • NYKIEL Joanna Maria: pozycja 6 : 0,45% (288 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY „POZYTYWNI” - KLUB MYŚLI SPOŁECZNEJ INICJATYWY:

    • BANASIAK Artur Wojciech: pozycja 1 : 1,48% (954 głosów)
    • PAWLINÓW Ewa Karolina: pozycja 2 : 1,48% (954 głosów)
    • SZCZERBAN Julia Michalina: pozycja 3 : 1,48% (954 głosów)
    • ROLKA Ryszard Julian: pozycja 4 : 1,48% (954 głosów)
    • ŻARÓW Danuta: pozycja 5 : 1,48% (954 głosów)
    • WEIGEL-GÓRSKA Dorota Anna: pozycja 6 : 1,48% (954 głosów)
    • WILCZEK Mieczysław Bolesław: pozycja 7 : 1,48% (954 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „FORUM SAMORZĄDOWE 2002”:

    • WYCZAŁKOWSKI Bogdan Andrzej: pozycja 1 : 1,81% (1 167 głosów)
    • CZARNECKA Joanna: pozycja 2 : 1,81% (1 167 głosów)
    • MAJKA Marek Kazimierz: pozycja 3 : 1,81% (1 167 głosów)
    • WIŚNIOWSKI Bronisław Zbigniew: pozycja 4 : 1,81% (1 167 głosów)
    • KOZŁOWSKA Anna Maria: pozycja 5 : 1,81% (1 167 głosów)
    • BASTA Malwina Monika: pozycja 6 : 1,81% (1 167 głosów)
    • KONIK Krzysztof Waldemar: pozycja 7 : 1,81% (1 167 głosów)

Wyniki wyborów do rady powiatu nyskiego z okręgu nr 4

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

    • WYLĘŻEK Damian Eugeniusz: pozycja 1 : 4,25% (3 489 głosów)
    • KARNAŚ Zbigniew Józef: pozycja 2 : 4,25% (3 489 głosów)
    • STACHOŃ Wojciech Piotr: pozycja 3 : 4,25% (3 489 głosów)
    • GRUSZKA Ewa: pozycja 4 : 4,25% (3 489 głosów)
    • KOŚCIELNIAK Władysława Janina: pozycja 5 : 4,25% (3 489 głosów)
    • PYSKATY Dariusz Władysław: pozycja 6 : 4,25% (3 489 głosów)
    • LITOWIŃSKA Kamila Janina: pozycja 7 : 4,25% (3 489 głosów)
    • KRUCZKIEWICZ Andrzej Leszek: pozycja 8 : 4,25% (3 489 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:

    • RUDKOWSKI Bernard Zbigniew: pozycja 1 : 1,06% (866 głosów)
    • WÓJCIAK Jadwiga Agnieszka: pozycja 2 : 1,06% (866 głosów)
    • OSYSKO Monika Stanisława: pozycja 3 : 1,06% (866 głosów)
    • CHRUŚCIEL Kazimierz Stanisław: pozycja 4 : 1,06% (866 głosów)
    • PREUSSNER Sylweriusz Alojzy: pozycja 5 : 1,06% (866 głosów)
    • KOBYLAŃSKI Rafał Stanisław: pozycja 6 : 1,06% (866 głosów)
    • KRAUS Malwina Katarzyna: pozycja 7 : 1,06% (866 głosów)
    • TWARDOWSKA Beata Regina: pozycja 8 : 1,06% (866 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

    • LEWIŃSKA Bożena Zofia: pozycja 1 : 1,43% (1 174 głosów)
    • SZCZOTKA Henryk Adam: pozycja 2 : 1,43% (1 174 głosów)
    • DROZDOWSKA Aneta Jadwiga: pozycja 3 : 1,43% (1 174 głosów)
    • WALCZUK Tadeusz Józef: pozycja 4 : 1,43% (1 174 głosów)
    • SZCZEPAŃCZYK Artur Piotr: pozycja 5 : 1,43% (1 174 głosów)
    • MISA Stanisław Eugeniusz: pozycja 6 : 1,43% (1 174 głosów)
    • JĘDRASIAK Patrycja Małgorzata: pozycja 7 : 1,43% (1 174 głosów)
    • BARGIEL Paweł Krzysztof: pozycja 8 : 1,43% (1 174 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SENATORA PIOTRA JANA WOŹNIAKA - RAZEM DLA POWIATU:

    • ZIÓŁKOWSKA-WOŹNY Anna Edyta: pozycja 1 : 1,15% (940 głosów)
    • LIPKA Marek Aleksander: pozycja 2 : 1,15% (940 głosów)
    • CZARNECKA Małgorzata: pozycja 3 : 1,15% (940 głosów)
    • PAWŁOWSKI Krzysztof Dariusz: pozycja 4 : 1,15% (940 głosów)
    • SZCZEPAŃCZUK Marzena Angelika: pozycja 5 : 1,15% (940 głosów)
    • TOKARCZYK Jakub Kamil: pozycja 6 : 1,15% (940 głosów)
    • BRACICHOWICZ Jerzy Grzegorz: pozycja 7 : 1,15% (940 głosów)
    • BUDNIK Mirosław: pozycja 8 : 1,15% (940 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIGA POWIATU NYSKIEGO:

    • MURZA Andrzej: pozycja 1 : 0,62% (511 głosów)
    • ŁUKASIEWICZ Anna: pozycja 2 : 0,62% (511 głosów)
    • ŻARŁAK-GĄSIOREK Joanna Katarzyna: pozycja 3 : 0,62% (511 głosów)
    • HERBA Łukasz Paweł: pozycja 4 : 0,62% (511 głosów)
    • ZAKRZEWSKA Iwona Renata: pozycja 5 : 0,62% (511 głosów)
    • MICHEL Paweł Marcin: pozycja 6 : 0,62% (511 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY „POZYTYWNI” - KLUB MYŚLI SPOŁECZNEJ INICJATYWY:

    • FIGIEL Jarosław Seweryn: pozycja 1 : 1,75% (1 439 głosów)
    • BARAN Alina Maria: pozycja 2 : 1,75% (1 439 głosów)
    • BRONOWICKA-ROMANÓW Kalina Maria: pozycja 3 : 1,75% (1 439 głosów)
    • MULARCZYK Marcin Andrzej: pozycja 4 : 1,75% (1 439 głosów)
    • DYRCZ Monika Danuta: pozycja 5 : 1,75% (1 439 głosów)
    • BORELOWSKI Józef: pozycja 6 : 1,75% (1 439 głosów)
    • JURECKI Grzegorz Marek: pozycja 7 : 1,75% (1 439 głosów)
    • PAJESTKA Dawid Michał: pozycja 8 : 1,75% (1 439 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „FORUM SAMORZĄDOWE 2002”:

    • JASKOT Janusz Roman: pozycja 1 : 2,4% (1 967 głosów)
    • SUROWIECKI Zbigniew Józef: pozycja 2 : 2,4% (1 967 głosów)
    • LEWANDOWSKI Wojciech: pozycja 3 : 2,4% (1 967 głosów)
    • GOŃCZOWSKA Lidia Michalina: pozycja 4 : 2,4% (1 967 głosów)
    • SPIŻAK Aleksandra Katarzyna: pozycja 5 : 2,4% (1 967 głosów)
    • MISIURA Jadwiga Stanisława: pozycja 6 : 2,4% (1 967 głosów)
    • WŁUDYGA Agnieszka: pozycja 7 : 2,4% (1 967 głosów)
    • KORZENIOWSKA Danuta Gabriela: pozycja 8 : 2,4% (1 967 głosów)

Dane pochodzą z Państwowej Komisji Wyborczej i mogą podlegać aktualizacji. Wszelkie błędy należy zgłaszać bezpośrednio do PKW.

Może Cię zainteresować

W jaki sposób wyłania się radnych powiatu?

Podczas wyborów do rady powiatu w każdym okręgu wyborczym wybiera się od 3 do 10 radnych. Okręgiem wyborczym jest jedna gmina.
W powiatach ustala się okręgi wielomandatowe. Głosy przeliczane są specjalną metodą, która polega na tym, że zbiera się wyniki poszczególnych komitetów, a następnie dzieli przez kolejne liczby naturalne. Komitet, który uzyskuje najwyższy wynik otrzymuje pierwszy mandat, drugi najwyższy wynik - drugi mandat itd.
Udział w podziale głosów biorą tylko te komitety, które uzyskały powyżej 5 proc. głosów.

Może Cię zainteresować

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Zastrzeż PESEL - Pismak przeciwko oszustom

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na nysa.naszemiasto.pl Nasze Miasto